Bekendmaking winnaars! Winactie boek “Denken als een vis” van Juul Steyn
Bezorgde je ons je mooiste, meest indrukwekkende of spraakmakende vangstfoto om één van de vier exemplaren te winnen van het nieuwe boek – Denken als een vis – van Juul Steyn? Check dan hieronder de winnaars!
De volgende personen mogen zich winnaar noemen en aan hen wordt eerstdaags een exemplaar van het boek verstuurd:
- Freddy Thybaert – Hofstade
- Kristof De Gang – Boom
- Danny Van der Sande – Overpelt
- Kris Meert – Gijzegem
We houden er toch nog even de spanning in! Want de beste van de vier bovenstaande inzendingen wordt de cover van de eerste editie van ons HENGELsport magazine in 2021! Deze ultieme winnaar wordt pas begin januari bekend gemaakt, bij het verschijnen van ons magazine.
Noot: ingezonden foto’s kunnen steeds door ons gebruikt worden voor andere doeleinden zoals nieuwsberichten op onze website, berichten op sociale media of informatieve uitgaven.